Jan Kowalski

Jan Kowalski

Piszę teksty na każdy temat. Pracuję subtelnie, indywidualnie. Dbam o to, aby moje teksty przyciągały, dawały do myślenia, wzruszały i śmieszyły.

Chcesz zamówić tekst? Napisz do mnie.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dostosowany do każdego monitora

Serwis możesz zabrać na każde spotkanie. Sprawdzi się doskonale na zebraniu w pracy i na spotkaniu z klientem, któremu pokażesz swoje portfolio.

 

dlugi czasDobre narzędzie zawsze pod ręką

Elastyczny i skalowalny układ pozwala szybko i wygodnie pracować na komputerze i równie dobrze na laptopie, tablecie i smartfonie.

Opublikuj bezpłatnie ogłoszenie

Nie znalazłeś oferty, szukasz pracownika lub wykonawcy zlecenia? Opublikuj bezpłatnie ogłoszenie, dotrze ono do wszystkich zainteresowanych.

 

Główne kategorie ogłoszeń

To przede wszystkim informacje, na które wszyscy czekają.

 

01zlecenia

Zlecenia - znajdź wykonawcę

Szukasz idealnego wykonawcy do Twojego projektu? Najlepsi twórcy, freelancerzy, firmy i agencje reklamowe pomogą w realizacji każdego zadania. Bezpłatnie opublikuj zlecenie.

 


01dam prace

Dam pracę - znajdź pracownika

Szukasz idealnego pracownika? Nawiążesz kontakt z najlepszymi w branży, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. Szybko znajdziesz przyszłego członka Twojego zespołu. Bezpłatnie opublikuj ofertę pracy.

 


01wspolpraca2

Oferty współpracy - znajdź partnera do współpracy

Realizujesz duży i ciekawy projekt? Szukasz partnera lub wspólnika? Przeglądaj ogłoszenia, może znajdziesz ciekawy projekt, do którego zechcesz dołączyć? Bezpłatnie opublikuj swoją ofertę.

 


01konkursy

Ogłoszenia o konkursach

Wszyscy wiedzą, że warto brać udział w konkursach. Wiele firm i twórców wykorzystało konkursy do budowania swojej marki i renomy. Zapraszamy wszystkich organizatorów do publikowania informacji o konkursach.

 


01przetarg2

Ogłoszenia o przetargach

Dla wielu wykonawców przetargi to główne źródło zdobywanych zleceń. Warto brać udział w przetargach, a jeszcze lepiej je wygrywać. Zapraszamy wszystkich organizatorów do publikowania informacji o przetargach.

 


01wystawy targi

Wystawy i targi branżowe

Targi są doskonałym miejscem spotkań handlowych. Wykonawcy eksponując swoje towary i usługi zdobywają zlecenia i poznają nowych klientów. Zapraszamy organizatorów do publikowania informacji o targach.

 


01szkolenia kursy

Kursy i szkolenia

(tekst do zmiany) xxxx Nulla in enim. Fusce nonummy auctor non, porttitor eros, aliquam turpis. Donec eu lectus. Praesent dolor. Nullam eros orci viverra luctus, nisl pede, at sapien. Morbi risus ut mi.

 


01teatr impreza

Warto zobaczyć - terminarz kulturalny

Ciekawe imprezy i wydarzenia kulturalne w Polsce ale również w Twojej okolicy. Zapraszamy organizatorów do publikowania informacji o imprezach, wydarzeniach kulturalnych, wystawach i wernisażach.

 

Wszyscy w jednym miejscu

Szukasz idealnego wykonawcy do Twojego projektu? Najlepsi twórcy, freelancerzy, firmy i agencje reklamowe mają tu wizytówki, pomogą w realizacji każdego zadania.

 

wizytowkaZnani wykonawcy

Masz pewność, że wykonawca usługi nie jest anonimowy. Każdy wykonawca ma na portalu swoją własną stronę, na której przedstawia się, pokazuje osiągnięcia i portfolio dotychczasowych prac oraz zakres usług, które wykonuje.

 

Katalog wizytówek

W KATALOGU WYKONAWCÓW firmy i freelancerzy czekają na Twoje zlecenie. Pomagają rozwiązywać problemy, są profesjonalistami, mają doświadczenie, dysponują wiedzą i zapleczem technicznym.

 

Automatyczne porównanie ofert

Zapomnij o przeglądaniu setek stron, o notowaniu i porównywaniu ofert. Przed Tobą narzędzie, które usprawni i przyspieszy Twoją pracę. Sprawdź to!

 

wybieraŁatwa i szybka decyzja.

Przeglądaj OFERTY USŁUGOWE, poznawaj trendy i nowoczesne rozwiązania. Zaznacz te, które pasują do Twojego projektu. Dla pewności, że dobrze wybrałeś, sprawdź podobne oferty w porównywarce. Porównywarka zestawi w tabeli najważniejsze cechy ofert usługowych i pomoże wybrać najlepszą pod względem: stylu, estetyki, zakresu opracowania i ceny.

Opisane i ilustrowane usługi

Szybko znajdziesz odpowiednią i potrzebną usługę. Nie musisz zbierać informacji i wysyłać zapytań ofertowych, gotowe ilustrowane prezentacje ofert usługowych już czekają na Ciebie. Otrzymasz pełną informację na temat usług i wykonawców.

 

fajerwerkiSzczegółowo opisane usługi

Każda oferta jest dobrze opisana i zilustrowana przez wykonawcę. Nie musisz już zadawać zbędnych i czasochłonnych pytań.

Jasne i rzetelne informacje zawarte w opisie pozwolą Ci na decyzję i wybranie właśnie tej oferty. Wystarczy, że teraz skontaktujesz się z wykonawcą i omówisz szczegóły.

 

Wszystkie ceny do negocjacji

Każde zlecenie jest inne i indywidualne. Ty wybierasz zakres usług potrzebnych do realizacji Twojego projektu, dlatego ceny podane w ofertach zawsze możesz negocjować.

 

Szybkie rozwiązywanie problemów

Ustalisz wstępny budżet projektu bez czasochłonnych rozmów i zapytań ofertowych. Poznasz osiągnięcia i styl wykonawcy usługi zanim się z nim skontaktujesz. Szybko znajdziesz doświadczonych współpracowników.

 

Miejsce spotkań twórców z klientami

Zapraszamy do portalu artpublico.pl. Przedstawiamy pierwszy internetowy bank ilustrowanych ofert usługowych artystycznych i reklamowych.

Celem powstania portalu jest promocja twórców artystów, freelancerów, małych firm, przedstawienie ich twórczości i osiągnięć, pomoc w zdobywaniu nowych zleceń i klientów.

 

miejsce spotkanMiejsce spotkań klientów i wykonawców

Portal artpublico.pl to czynne non-stop Internetowe Targi Sztuki i Reklamy. Tu każdy twórca może mieć własną stronę i "stoisko" z ofertami, a klienci przez 24 godziny na dobę znajdą tu potrzebną usługę i niezbędne informacje.

 

001 ofertyOFERTY usługowe i KATALOG wykonawców

Twórcy i firmy mają do dyspozycji dwa działy, w których mogą promować siebie i przedstawić pełen zakres ofert usługowych. Zaglądają tu klienci w poszukiwaniu usług i zleceniobiorców.

 

 

 

001 ogloszeniaOGŁOSZENIA zlecenia praca

To dział stworzony specjalnie dla klientów, którzy nie znaleźli w ofertach odpowiedniej usługi, mogą tu ogłosić zlecenie lub złożyć ofertę przyjęcia pracownika. OGŁOSZENIA to dział uniwersalny i pozwala na rozpowszechnianie informacji w szerokiej tematyce. Publikowanie ogłoszeń jest bezpłatne.

 

 

Portal artpubliko.pl to nie tylko ogłoszenia i oferty usługowe. To aktualne informacje ze świata sztuki i reklamy oraz artykuły popularyzujące wiedzę, przydatne klientom i wykonawcom usług.

portal sponsor

 

Szukaj w OFERTACH potrzebnej usługi

 

 

Artykuł należy traktować jako makietę i zapowiedź tematu, takiego lub podobnego gdy portal zostanie ukończony i będzie funkcjonował normalnie, teksty i zdjęcia są użyte jedynie dla wizualizacji projektu.

 

Nowości, Porady, Opinie, INFORMACJE

 

 

Artykuł należy traktować jako makietę i zapowiedź tematu, takiego lub podobnego gdy portal zostanie ukończony i będzie funkcjonował normalnie, teksty i zdjęcia są użyte jedynie dla wizualizacji projektu.

Targi Film Wideo Foto 2016 w Łodzi

FILM VIDEO FOTO 2016 w Łodzi rozpoczęły się 7 kwietnia.
W hali Expo przy al. Politechniki przez trzy dni królować będzie film i fotografia. XIX Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych zakończą się w sobotę 9 kwietnia.

 

Prince nie żyje

(TVN24) Prince, legenda muzyki, umarł w swojej rezydencji w Minnesocie w USA. Informacji tej - oprócz portalu TMZ - początkowo nie potwierdzały w oparciu o swoje źródła żadne inne media.

 

IV Targi Prezentów Artystycznych

Piękne, ręcznie wykonane przedmioty zawładnęły halą Targów Kielce. A to za sprawą wystawy Strefa Handmade, która odbyła się od 15 do 16 listopada 2014 roku.

Festiwal Druku 2016 wrzesień

Wrześniowe targi reklamy i poligrafii – Festiwal Druku.pl, zostały podzielone w tym roku na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

 

„Artysta i Sztuka” nowy numer magazynu

„Artysta i Sztuka" to bogato ilustrowany magazyn dla artystów, kolekcjonerów i wszystkich miłośników malarstwa, rzeźby, rysunku i fotografii.

 

PROMO SHOW 2016: Rekordowa ilość nowych wystawców

Choć do tegorocznej odsłony PROMO SHOW zostało jeszcze kilka miesięcy, lista uczestnictwa jest już praktycznie zamknięta. Trzecia edycja PROMO SHOW to absolutnie rekordowa odsłona.

 

Pokazy akrobatyczne Ani Filipowskiej

Będziemy mieć przyjemność wystąpić na wieczornej gali FestiwalMarketingu.pl, planujemy pokazy akrobacji powietrznych oraz pokazy w kielichu...

 

Wystawa grupy 4 PEJZAŻE

Artyści, na przekór obowiązującym modom, pragną zaznaczyć i podkreślić obecność tradycyjnego nurtu malarstwa pejzażowego, jako formy wypowiedzi równoprawnej ze współczesnymi tendencjami w sztuce.

 

Ruchomy ekran przydatny w wielu sytuacjach

Nikon D500 to lustrzanka cyfrowa, której produkcję rozpoczęto dzięki dużemu zainteresowaniu samych fotografów. W końcu to sprzęt, który kosztuje 10 tys zł, czyli dwukrotnie więcej od swojego poprzednika czy głównego konkurenta. Ale warto było na niego czekać aż 7 lat.

Nowe lampy kompaktowe Broncolor

Firma Bron Electronik AG rozszerzyła ofertę o nową kompaktową lampę błyskową zasilaną z akumulatora litowo-jonowego – Broncolor Siros L. Nowy produkt, ułatwi znacznie pracę fotografów poza studiem.

Konferencja Apple 2016

Czerwcowa konferencja Apple przyniosła nowe ciekawe rozwiązania dla grafików, filmowców i muzyków korzystających z profesjonalnych produktów tej firmy.

Nowości Porady Opinie Sprzęt i Programy

akademia artpublico

Akademia Artpublico

Najważniejsza jest chęć zdobywania nowej wiedzy. Nie są ważne wiek, płeć i pochodzenie społeczne, motywacja jest tym co nami kieruje, jeżeli chcesz dasz radę i poznasz to czego dzisiaj nie umiesz. Dział Akademia Artpublico pomoże i pokaże gdzie czekają na ciebie potrzebne informacje, ale wiedzę zdobędziesz sam.

RIFF of the WEEK cz. 1

Zapraszamy wszystkich fanów gitary do nowopowstałego działu Laboratorium Muzycznego Riff. Celem naszych spotkań na łamach RIFF of the WEEK! będzie przekazanie Wam podstawowej i bardziej zaawansowanej wiedzy z zakresu techniki gry, teorii i wszystkich zagadnień mogących pomóc każdemu w jego gitarowej podróży.

Otwarte warsztaty kaligrafii

Warsztaty dla miłośników kaligrafii w każdym wieku, a także osób, które chcą, aby ich pismo odręczne stało się eleganckie, bardziej fantazyjne lub po prostu staranniejsze.

 

Nikon D500 miał nigdy nie powstać.

Nikon D500 to lustrzanka cyfrowa, której produkcję rozpoczęto dzięki dużemu zainteresowaniu samych fotografów. W końcu to sprzęt, który kosztuje 10 tys zł, czyli dwukrotnie więcej od swojego poprzednika czy głównego konkurenta. Czy warto było na niego czekać aż 7 lat?

Chapman Guitars video-test

Riff & Rock'n'Rig prezentują wielki test Chapman Guitars. Cztery modele, mnóstwo rockowych riffów, w jakości full HD. Zobaczcie sami!

Canon EOS 7D Mark II – dwa lata po premierze

Lustrzanka Canon EOS 7D Mark II otrzymała nagrodę EUROPEAN PROSUMER DSLR CAMERA 2015-2016 tym samym stała się najlepszą półprofesjonalną lustrzanką sezonu. A potem pojawił się Nikon D500...

Responsywne strony www

Rozwój urządzeń mobilnych sprawił, że do oglądania treści w Internecie częściej sięgamy po smartfona lub tablet a komputera z dużym monitorem używamy dopiero w pracy lub w zaciszu domowym.

Wizytówki - małe formy wielkiej reklamy

Te kartoniki, którymi wymieniamy się na spotkaniach są ważniejszym nośnikiem informacji i reklamy niż duże bilbordy na mieście.

Kurs HTML5 odc. 1

Kurs HTML właśnie się rozpoczyna. Tworzenie stron www rozpoczniemy od pierwszego projektu, zdobędziemy też cenną wiedzę podstawową. Z przeglądu technologii webowych wiemy, iż HTML to język opisowy oparty na tzw. znacznikach, służący do opisu zawartości strony www. Pliki HTML w gruncie rzeczy są plikami tekstowymi ze spacjalnym kodem, który interpretuje i renderuje przeglądarka internetowa.

mzTworzenie tutoriali w serwisie YouTube to moje hobby, staram się po prostu wykorzystać talent do tłumaczenia różnych zagadnień w przystępny sposób - ponoć taki posiadam, a talentów, jak to mówią, nie powinno się zakopywać w ziemi - wyjaśnia Zelent, programista freelancer. W swoich filmach przede wszystkim objaśnia tajniki programowania, ale sporo miejsca poświęca też matematyce, samorozwojowi i promowaniu logicznego myślenia. Uważa, że naukę w internecie oglądają przede wszystkim introwertycy. Ale zaraz dodaje też: - Ludzie z natury są ciekawi świata, każdy z nas doświadcza przecież co chwila dysonansów poznawczych. Chcemy wiedzieć, kim jesteśmy, skąd pochodzimy i po co przyszliśmy na ten świat. Wystarczy spojrzeć na kilkuletnie dziecko, które co chwilę pyta: dlaczego?

...to, co wkładamy do głowy, powinno być tak samo starannie wyselekcjonowane jak to, co zjadamy. - To niezwykle ważne, by karmić głowę i intuicję właściwymi pomysłami...

Zelent wierzy, że to, co wkładamy do głowy, powinno być tak samo starannie wyselekcjonowane jak to, co zjadamy. - To niezwykle ważne, by karmić głowę i intuicję właściwymi pomysłami - podkreśla. Jest nauczycielem, więc filmy są również pomocą dla jego uczniów: - Pierwsze odcinki danej serii są znakomitym sposobem nadrobienia zaległości dla ucznia mającego problemy z podstawami, a te późniejsze, dużo bardziej zaawansowane, pozwalają rozwinąć skrzydła prawdziwie zainteresowanym.

 


Artykuł należy traktować jako makietę i zapowiedź tematu, takiego lub podobnego gdy portal zostanie ukończony i będzie funkcjonował normalnie, teksty i zdjęcia są użyte jedynie dla wizualizacji projektu.


Źródło: wyborcza.pl

 

Nasi Sponsorzy i Partnerzy

title_5a622640898ac13064251071516381760
title_5a622640899b48832850381516381760
title_5a62264089ac85642346731516381760
title_5a62264089be05552396691516381760
title_5a62264089ced19192515581516381760
title_5a62264089df63574208101516381760

Pomóż rozwijać ten projekt i korzystaj z taniej reklamy.

15graf 140 mozaika 128 mozaika ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70
TWOJE ZDJĘCIE lub MINIREKLAMA FIRMY na zawsze zostaną na tej stronie. Dowiedz się więcej.
logoAP neg300spr

Portal twórców, artystów, freelancerów i firm reklamowych.

Znajdziesz tu: ilustrowane oferty usług artystycznych i reklamowych oraz informacje, nowości, testy i porady prawne.

KONTAKT

  • Napisz jeżeli masz jakieś uwagi, którymi chciałbyś się z nami podzielić.
  • A może chcesz nam pomóc w rozwijaniu projektu i dołączyć do zespołu?
  • Zapraszamy.
  • Zostaw wiadomość!
Top
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji…