Oferta pracy dla UI/UX Designera

Firma ogłaszająca -

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 2 000 - 12 000zł

Jesteśmy firmą będącą światowym liderem w technologii blockchain i właśnie tworzymy pierwszy zespół w Polsce, do którego poszukujemy UI/UX Designera.

Zakres obowiązków:

  • ścisła praca z Product Ownerem i zespołem Frontend przy opracowywaniu projektów UI/UX dla naszych aplikacji
  • aktywny udział w rozwoju strategii komunikacji i marketingu
  • dodatkowo projektowanie materiałów marketingowych (szablony e-mail, grafiki do social media itp)

Kim jesteś?

  • posiadasz szeroką wiedzę z zakresu: Graphic Design, Visual Communications, Interactions Design i UI/UX Design
  • posiadasz kreatywne i nowoczesne podejście do tworzenia rozwiązań
  • posiadasz umiejętność analizy, szacowania projektów i klarownego przedstawiania swoich pomysłów
  • wykazujesz się inicjatywą i posiadasz doskonałe umiejętności w rozwiązywania problemów
  • znasz podstawowe ograniczenia i możliwości związane z HTML, CSS i Javascript
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • zarobki 2 000 - 12 000zł w zależności od trybu pracy, doświadczenia i umiejętności
  • pracę na pełny lub część etatu (nie mniej niż 3/5)
  • elastyczne godziny pracy: niezależnie od tego czy wstajesz o 5:00 czy o 12:00, ta praca jest dla Ciebie
  • pracę w innowacyjnej, międzynarodowej firmie, będącej globalnym liderem w jednej z najbardziej rewolucyjnych technologii ostatnich lat
  • bezpośredni i znaczący wpływ na strategię wizualną powstających produktów
  • udział w konferencjach i eventach branżowych
  • udział w zewnętrznych i wewnętrznych hackathonach, gdzie tworzymy jeszcze bardziej (jeśli to możliwe) innowacyjne i kreatywne aplikacje
  • umowę o pracę
  • możliwość częściowej pracy zdalnej. Aczkolwiek chcielibyśmy się zobaczyć i popracować wspólnie od czasu do czasu ; )

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wyślij nam na ten adres swoje CV razem z linkiem do portfolio:
patryk.lucka@consensys.net

Udostępniono z facebook.com

Informacje kontaktowe

Emaill kontaktowy: patryk.lucka@consensys.net
Miejscowość: Warszawa

Nasi Sponsorzy i Partnerzy

title_5bc56bd92b25e8581580461539664857
title_5bc56bd92b3775310584161539664857
title_5bc56bd92b4742901746701539664857
title_5bc56bd92b57719448537731539664857
title_5bc56bd92b6749185996051539664857
title_5bc56bd92b76f2531494381539664857

HALL OF FAME

logo kabalak 01 Adam Kabalak ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70 ramka70x70
Pomóż rozwijać ten projekt i korzystaj z taniej reklamy. Dowiedz się więcej.
logoAP neg300spr

Portal twórców, artystów, freelancerów i firm reklamowych.

Znajdziesz tu: ilustrowane oferty usług artystycznych i reklamowych oraz informacje, nowości, testy i porady prawne.

KONTAKT

  • Napisz jeżeli masz jakieś uwagi, którymi chciałbyś się z nami podzielić.
  • A może chcesz nam pomóc w rozwijaniu projektu i dołączyć do zespołu?
  • Zapraszamy.
  • Zostaw wiadomość!
Top